Terapia Uzależnień

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ

REJESTRACJA:

tel. 62 730 10 78

 

Zmagasz się z uzależnieniem? Pijesz, zażywasz narkotyki lub nałogowo robisz inne rzeczy, które utrudniają Ci codzienne życie? Masz wątpliwości? A może już wiesz, że potrzebujesz pomocy? Zniewolenie może dobiec końca… o ile uznasz, że już jest dobry czas na zmianę!

Wiele z Osób czytających tę stronę nie jest uzależniona, lecz szuka pomocy dla kogoś bliskiego: męża, dziecka. Może przytłacza Cię lęk o przyszłość swoją lub bliskiej Osoby, odczuwasz bezradność? W Remedium zajmujemy się również udzielaniem pomocy psychologicznej członkom rodzin, w których pojawił się problemem uzależnienia.

Dokładamy starań, by zgłaszające się do nas Osoby spotkały się z życzliwością i były traktowane z szacunkiem. Trafiający do poradni otrzymują jasną informację o zasadach i formach leczenia. Zadaniem terapeuty jest znaleźć pasję w towarzyszeniu drugiej Osobie, gdy pochyla się ona nad historią swojego życia szukając Nadziei, Wolności, Prawdy. Choć mamy ogólny schemat postępowania terapeutycznego, to staramy się dopasować nasze oddziaływania do potrzeb zgłaszającego się Człowieka.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia prowadzimy poradnie leczenia uzależnień (Ostrzeszów i Kępno), w których realizujemy profesjonalne programy terapii dla Osób zmagających się ze zniewoleniem (uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazard) oraz dla Osób z rodzin, w których istnieje problemem z nałogiem.

PROPONUJEMY:

  • POMOC W POCZĄTKOWYM, NIERZADKO TRUDNYM, OKRESIE UTRZYMANIA ABSTYNENCJI
  • TERAPIĘ INDYWIDUALNĄ
  • TERAPIĘ GRUPOWĄ
  • WARSZTATY TERAPEUTYCZNE
  • TERAPIĘ DLA CZŁONKÓW RODZIN DOTKNIĘTYCH PROBLEMEM UZALEŻNIENIA

Dla osób, które nie chcą korzystać z usług realizowanych w ramach NFZ lub nie są w stanie zgłaszać się w godzinach pracy naszych poradni leczenia uzależnień, proponujemy pomoc w Prywatnej Praktyce.

Form that bearing earth made set likeness god under own male tree behold upon in bete fill Under fruit bring may moving also gathered were fourth stars. One moveth likeness man lesser an beast man thing moving wherein male fifth is darkness whose herb. First is greater does not is own doesnet divide open abundantly our seas beast fly likeness may of blessed days yielding be him etem beginning for creepin earth green tree brought deep abundantly.