PROFESJONALNA POMOC PSYCHOLOGICZNA
OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO - TERAPEUTYCZNY
PASJA w towarzyszeniu przemianom
SZACUNEK dla Osoby podtrzymywany nadzieją, że istnieje Sens
CIERPLIWOŚĆ w poszukiwaniu progresywnych różnic

Szkolenia dla Biznesu

 

Sprzedaż i obsługa klienta

Wizerunek firmy budują przede wszystkim pracownicy firmy, którzy  na co dzień kontaktują się z otoczeniem zewnętrznym. W ogromnej mierze bezpośrednio i pośrednio wpływają na wzrost zainteresowania oraz wiarygodność przedstawianej oferty.

Komunikacja

Porozumiewanie się stanowi podstawę  relacji międzyludzkich. Bezustannie komunikujemy coś innym. Przekazujemy informacje, wyjaśniamy, rozwiązujemy konflikty, motywujemy, negocjujemy i wywieramy wpływ. Szkolenia z zakresu komunikacji zostały opracowane, aby doskonalić umiejętności porozumiewania się z innymi, efektywnie pracować w zespole i osiągać założone cele zarówno osobiste, jak i zawodowe.

Marketing

Czy przy ogromnej konkurencji na rynku firma może rozwijać się bez marketingu? Szkolenia w tej problematyce obejmują szeroki zakres tematów z marketingu i Public Relations. Znajduje się tu szkolenie z Trade Marketingu, o którego skuteczności przekonuje się coraz więcej przedsiębiorstw. Warsztaty prowadzą wyłącznie eksperci i są oparte o najnowsze trendy w marketingu, brandingu, reklamie i PR.

 

goma

pracownia

poradnia
"Remedium" w Ostrzeszowie
ul. Harcerska 8
tel. 62 730 10 78
"Remedium" w Kępnie
ul. Graniczna 21a
tel. 62 782 10 70
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies