PROFESJONALNA POMOC PSYCHOLOGICZNA
OŚRODEK DIAGNOSTYCZNO - TERAPEUTYCZNY
PASJA w towarzyszeniu przemianom
SZACUNEK dla Osoby podtrzymywany nadzieją, że istnieje Sens
CIERPLIWOŚĆ w poszukiwaniu progresywnych różnic

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ


REJESTRACJA:

tel. 62 730 10 78

Zmagasz się z uzależnieniem? Pijesz, zażywasz narkotyki lub nałogowo robisz inne rzeczy, które utrudniają Ci codzienne życie? Masz wątpliwości? A może już wiesz, że potrzebujesz pomocy? Zniewolenie może dobiec końca... o ile uznasz, że już jest dobry czas na zmianę!

Wiele z Osób czytających tą stronę nie jest uzależniona, lecz szuka pomocy dla kogoś bliskiego: męża, dziecka. Może przytłacza Cię lęk o przyszłość swoją lub bliskiej Osoby, odczuwasz bezradność? W Remedium zajmujemy się również udzielaniem pomocy psychologicznej członkom rodzin, w których pojawił się problemem uzależnienia.

Dokładamy starań, by zgłaszające się do nas Osoby spotkały się z życzliwością i były traktowane z szacunkiem. Trafiający do poradni otrzymują jasną informację o zasadach i formach leczenia. Zadaniem terapeuty jest znaleźć pasję w towarzyszeniu drugiej Osobie, gdy pochyla się ona nad historią swojego życia szukając Nadziei, Wolności, Prawdy. Choć mamy ogólny schemat postępowania terapeutycznego, to staramy się dopasować nasze oddziaływania do potrzeb zgłaszającego się Człowieka.

W ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia prowadzimy poradnie leczenia uzależnień (Ostrzeszów i Kępno), w których realizujemy profesjonalne programy terapii dla Osób zmagających się ze zniewoleniem (uzależnienia od substancji psychoaktywnych i hazard) oraz dla Osób z rodzin, w których istnieje problemem z nałogiem.

 

PROPONUJEMY:

  • POMOC W POCZĄTKOWYM, NIERZADKO TRUDNYM, OKRESIE UTRZYMANIA ABSTYNENCJI
  • TERAPIĘ INDYWIDUALNĄ
  • TERAPIĘ GRUPOWĄ
  • WARSZTATY TERAPEUTYCZNE
  • TERAPIĘ DLA CZŁONKÓW RODZIN DOTKNIĘTYCH PROBLEMEM UZALEŻNIENIA

 

Dla osób, które nie chcą korzystać z usług realizowanych w ramach NFZ lub nie są w stanie zgłaszać się w godzinach pracy naszych poradni leczenia uzależnień, proponujemy pomoc w Prywatnej Praktyce .

goma

pracownia

poradnia
"Remedium" w Ostrzeszowie
ul. Harcerska 8
tel. 62 730 10 78
"Remedium" w Kępnie
ul. Graniczna 21a
tel. 62 782 10 70
Projekt i wykonanie: Phetrak Internet Technologies